Ekonomi

American Pizzeria ”THEFRANK” Global Dünya Müziği Sahnesinde!

Amerika’nın her yerinde tanınan ve adından söz ettiren pizzacı “East Village Pizza” New York eyaletinde hizmet vermeye devam ederken, bir gün bir arkadaşının desteğiyle müzik yapmaya karar verir. Birçok oyuncu ve sanatçıyı New York’taki pizzacısında ağırlayan “THEFRANK”, East Village Pizza, sektörünün yanı sıra müzisyenliğiyle de dünya sahnesinde yerini aldı.

“YEMEĞE KATTIĞIMIZ SEVGİYİ ŞİMDİ MÜZİĞE EKLİYORUZ”

Arkadaşları THEÇELİK ve Mert Harmankaya ile 7 başarılı single çıkaran sanatçı, “Yemeğe kattığımız sevgiyi artık müziğe de ekliyoruz” dedi. Ayrıca birçok ödülü bulunan “THEFRANK”, yayınladığı şarkılarla Spotify ve Apple Music’te birçok büyük listeye girerek hem ABD’de hem de Türkiye’de hayranlarının her zaman yanında oldu!

ŞARKILARINDA HEM AMERİKAN HEM DÜNYA RAVE METODU KONUŞUYOR

Hollandalı plak şirketi “Malbec Records” tarafından yayınlanan müziği hem Amerikan hem de dünya rave tarzlarını konuşurken, çalışırken keyif alabileceğimiz yüksek bpm’li müzikler üretirken dünya sahnelerinde çalınabilecek müzikler üretiyor.

Gelecekte adından söz ettirecek olan sanatçı “THEFRANK” birçok iş teklifine açık olduğunu belirterek daha çok üreteceğini söyledi.

turhal-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu