Yaşam

Hatice’nin seçim sonuçlarının ardından kendisine “aptal” diyen takipçisine tepkisi: Bedel ödemeye hazır mısınız?

Geçtiğimiz haftalarda cumhurbaşkanlığı seçimlerinde CHP Genel Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’na desteğini açıklayan ve sık sık destek paylaşımlarında bulunan Hatice, sonuçların açıklanmasının ardından tepki yorumları almaya başladı. Şarkıcı, kendisine hakaret eden bir takipçisine de tepki gösterdi.

“BEDEL ÖDEMEYE HAZIR MISINIZ?”

Kılıçdaroğlu’nu desteklediği için bazı takipçilerinin tepkisini çeken Hatice, resmi olmayan sonuçlara göre Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın seçimi kazanmasının ardından eleştirilmeye başlandı. Bir kullanıcı Hatice’ye hakaret ederek, “Aptal Hatice’ye ne oldu? Deden Kılıçdaroğlu seçilemedi, defalarca kaybetti” yorumunu yaptı. Yorumu Instagram hesabından yayınlayan müzisyen, “Yorumların hepsini tek tek okudum ve hepinizle yakından ilgileneceğimden emin olun. Bedel ödemeye hazır mısınız?” tehdit etti.

OY KOMBİ KATILDI

Oy vermeye her gittiğinde yaptığı kombinlerle adından söz ettiren müzisyen Hatice, bu kez kırmızı kombiniyle dikkatleri üzerine çekti. Beyaz gözlük ve başörtüsü tercih eden Hatice, “Oyumu kullandım. Yaşlılıkta bile kambur olmak istiyorsan dik dur. En büyük zenginlik bu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu