Haber

Karamollaoğlu: ‘Kılıçdaroğlu Yüzde 99 Kazandı’

Saadet Partisi Genel Lideri Temel Karamollaoğlu, CHP Genel Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun cumhurbaşkanı adayı olması halinde seçimi yüzde 99 kazanacağını söyledi.

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, FOX TV’ye konuk oldu. Millet İttifakı’nın gösterdiği cumhurbaşkanı adayının seçimi yüzde 99 oranında kazanacağını söyleyen Karamollaoğlu, adayın CHP lideri Kılıçdaroğlu olması halinde bu ihtimalin de geçerli olduğunu vurguladı.

Mutluluğun Başkanı ‘Tabii ki, kim olursa olsun, önemli olan bu inancın pekişmesi. Herkes ‘Evet, falan filan aday olursa kazanma şansı diğerlerine göre daha yüksek’ şeklinde bir kanaate sahip olacaktır.dedim.

Adaylık ne zaman açıklanacak?

Karamollaoğlu, cumhurbaşkanı adayının açıklanması için kesin bir tarih belirlemediklerini belirtti. Biz kesin olarak böyle bir tarih belirlemedik. Ama büyük olasılıkla 13 Şubat’ta kesin. Ama bu 13 Şubat’ta olmazsa 13 Mart’ta olur anlamına gelmiyor, bilmiyorum. Hayır. Bunun zamanı geldi. En kısa sürede duyuru yapılacaktır. Bundan kimsenin şüphesi olmasın.ifadelerini kullandı.

“Kılıçdaroğlu CHP’de devrim yaptı”

Kılıçdaroğlu CHP’nin politikalarında devrim yaptığını ifade eden Karamollaoğlu ‘Böylece bazı önemli değişiklikler yaptı. Konuşmalarında değişiklikler oldu. Gelip Kudüs ile ilgili toplantılarımıza katıldı. Erbakan hocamızın anma toplantılarına gelip katıldı. Ve tüm konuşmaları genel olarak tabanımızda ve Türkiye’de makul kabul edildi. O yüzden bunu bilmek de güzel.dedi.

alasehirajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu