Yaşam

Melek Mosso sahnede özür diledi: ‘Veda etmek istiyorum’

Ünlü sanatçı Melek Mosso sahnede özür diledi: “Veda etmek istiyorum”

TEKİRDAĞ – 57. Tekirdağ Kiraz Festivali’nde sahne alan Melek Mosso, önceki konserinde attığı tweet ve kullandığı sözler nedeniyle sahnede özür diledi. Ünlü sanatçı, “Sana veda etmek istiyorum. Burada yaptığım abartılı şakamdan dolayı kırılan, üzülen, kalbi kırılan bir tek kardeşimiz bile varsa ondan özür diliyor, tüm samimiyetimle kendisinden özür diliyorum” dedi. söz konusu.

Süleymanpaşa Belediyesi tarafından düzenlenen 57. Uluslararası Tekirdağ Kiraz Festivali’nin son gününde Melek Mosso sahne aldı. Müzisyen Melek Mosso, geçmiş konserlerinde attığı tweetler ve sahnede kullandığı sözler nedeniyle vatandaşlardan özür diledi. İlk bestesini okuduktan sonra sahneye çıkarak açıklamalarda bulunan ünlü sanatçı Mosso, “Sana veda etmek istiyorum. Biz asla birbirine düşman olan bir millet değiliz. Kim olursa olsun. olur, biz asla böyle bir millet olmayacağız.Birbirimizi çok sevmeye devam edeceğiz.Kuzenini bir kadın cinayetine kurban vermiş bir kız olarak bir şeyler söylemek istedim.”Anlıyorum ki başka yerlere çekildi. Aksi anlaşıldı ama bu acıların siyaset üstü acılar olduğuna inandığımı da belirtmek isterim. Cumhurbaşkanımız Sayın Erdoğan’ın bundan sonra da bu konudaki en sert uygulamaları, en sert düzenlemeleri bir kadın olarak gönülden yapacağına inanıyorum.” Halkın huzursuzluğuna hiçbir şekilde yer vermeyen, bizi burada tek yürek halinde toplayan, belediye bayramı için yürekten de olsa, bunu ne size ne de bana yansıtmadan özür diliyorum, Sayın Liderimize teşekkür ediyorum. Kabul edip kalbine bastığı için.Buradaki amacını aşan şakamdan kırılan, üzülen, kalbi kırılan tek bir kardeşim bile varsa, ondan özür dilerim ve tüm samimiyetimle özür dilerim.Çünkü böyle şeylerle ayrılmayacağız. böyle şeylerle karşı karşıya kalmayacağız.Türk milleti olarak birbirini seven,dosta güvenen,kardeşlik içinde yaşayan,barış içinde yaşayan harika bir millet olmaya devam edeceğiz.Bu yüzden hepinizi çok seviyorum. Geldiğiniz için çok teşekkür ederim. Bu keyifli festivali hiçbir şeyi gölgede bırakmadan harika bir şekilde devam ettiren liderimize de teşekkür etmek istiyorum” dedi.

“Hepimiz hata yapabiliriz”

Daha sonra kürsüye çıkarak açıklama yapan Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, “Biz etten kemikten yaratılmış varlıklarız. Hepimiz hata yapabiliriz. Sonuçta bu insana has bir şey, değerli olan ne biliyor musunuz? ? Hatanı görüp özür dilemek Büyük bir erdemdir Daha çok erdem vardır Özrü kabul edebilmek Büyük ve güçlü bir Türkiye olmak istiyorsak tüm renklerimizi zenginliğimiz olarak görmeliyiz Özür dilediğimizde birbirimizin kusurunu örtmeliyiz.Sen arkadaşının kusurunu örteceksin ki biz güçlü olalım.Bizim bir amacımız var gençler Gazi Mustafa Kemal Atatürk demişti bize, ‘Siz seviyenin üstüne çıkacaksınız’ dedi. Cumhurbaşkanımız bize bir amaç gösterdi, ‘Büyük ve güçlü bir Türkiye olacağız’ dedi. “Kabul edeceğiz, özür dileyeceğiz. Özür dileyenleri kucaklayacağız. Bu milletin mensubu olmaktan gurur duyuyorum” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu