Teknoloji

Mortal Kombat 1’in Yayın Fragmanı Yayınlandı! Şimdi Geliyorum

 
Warner Bros. tarafından yayınlandı. Games ve NetherRealm Studios tarafından geliştirilen dövüş aksiyon oyunu Mortal Kombat 1’in çıkış fragmanı yayınlandı. Yeni fragman Shang Tsung ve Reiko’nun oynanışına ilk bakışı sunuyor. Gruplar ayrıca oyunun ekrandaki aksiyonu oyunculara aktaran kapsamlı erişilebilirlik seçeneklerine sahip olacağını da duyurdu.
 
Mortal Kombat 1 için geri sayım başladı
 
 
 
Yeni yayınlanan lansman fragmanında Shang Tsung’un hikaye içeriğine ve oynanışına göz atıyoruz. Aynı zamanda Ateş Tanrısı Liu Kang tarafından yaratılıp yeniden doğan Mortal Kombat evrenine de ilk bakışı sağlıyor. Fragman ayrıca yıkıcı kombinasyonlara ve karakterlerin dövüş yeteneklerine de odaklanıyor.
 
Fragmanla birlikte oyunun çeşitli erişilebilirlik seçeneklerine de sahip olacağı belirtiliyor. Mortal Kombat 1, bu seçeneklerin yanı sıra, ekrandaki aksiyon ipuçları ve sesli açıklamalar da dahil olmak üzere oyuncular için kapsamlı erişilebilirlik seçenekleri içeriyor.
 
En çok beklenen oyunlardan biri olan Mortal Kombat 1, 19 Eylül’de PlayStation 5, Xbox Series, Switch ve PC (Steam ve Epic Games Store aracılığıyla) için yayınlanmaya hazırlanıyor.
 
İşte lansman fragmanı
 
 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu