Yaşam

Yeni yollar hayal ettiren, sorgulatan bir okuma: Tao’nun Gözyaşları

haber Merkezi

Evreni, yaşamı, doğayı, bağlantıları ve en önemlisi kendisini arayan bir fare: Tao. Hiç bitmeyecekmiş gibi görünen, nereye gideceği kestirilemeyen ve yürüdükçe çatallanan bir yola çıkan Tao, bu yolculuğa tanık olan herkese yeni sorular sorarken her adımda yeni sorular ekleyerek yoluna devam ediyor. ve yeni yollar çizmek.

Geçmişiyle hesaplaşan, gerçeklerle geleceğe doğru yol almaya çalışan, bilinçaltının kapılarını aralayan, kendini sürekli sorgulayan ve aynadaki görüntüsünün ötesini görmeye başlayan fare Tao’nun hikayesine eşlik etmeye hazır mısınız? yaşadığı ilginç bir olayla?

Masumiyetini kaybetmiş bir canlı için dünya da masumiyetini kaybetmiş bir başka yerdir. İyi bir duygunun, niyetin ve inancın ayakta kalabilmesinin tek yolu, tüm aksiliklere rağmen onu içinizde taşımanızdır.

Sayfa: 160

Kitaptan….

Bir gün diğer canlılara karşı bu duyguların artık sizde olmadığını ve onlara olan inancınızı yitirdiğinizi fark ederseniz, yapmanız gereken ilk şey kendi içinize bakmaktır. Bunu anlamakta geç kalmış olsam da, güvenle söyleyebilirim ki siz sizsiniz ve dünyanız bundan ibaret. Ve benim dünyam artık tamamen günahkar.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu