Haber

Yine Deprem mi Oldu? 23 Şubat Perşembe Kandilli Rasathanesi ve AFAD Son Depremler Listesi

Kahramanmaraş’ın merkez üssü Pazarcık’ta geçtiğimiz haftalarda iki büyük deprem meydana geldi. Geniş bir bölgede hissedilen deprem 11 ilde büyük yıkıma neden oldu. 20 Şubat’ta bu kez merkez üssü Hatay Defne olan 6.9 ve 5.8 büyüklüğünde iki büyük deprem meydana geldi. Deprem bölgesinde yaşayan vatandaşlar da yaşadıkları yerlerde deprem olup olmadığını araştırıyor. AFAD ve Kandilli Rasathanesi de son dakika depremlerini vatandaşlarla paylaşıyor. Peki deprem oldu mu? Nerede oldu? İşte Kandilli Rasathanesi ve AFAD’ın 23 Şubat Perşembe günü meydana gelen son depremlerinin listesi…

Kahramanmaraş’ta geçtiğimiz haftalarda büyüklükleri 7,7 ve 7,6 olan iki deprem meydana geldi. 11 ili aynı anda etkileyen bu depremde binlerce vatandaş hayatını kaybetti.

Depremden en çok etkilenen illerden biri olan Hatay’da 20 Şubat’ta arka arkaya 6,9 ve 5,8 büyüklüğünde iki deprem daha meydana geldi.

Herkesi paniğe sevk eden bu sarsıntıların ardından deprem bölgesinde yaşayan vatandaşlar yaşadıkları yerlerde deprem olup olmadığını araştırıyor.

AFAD’ın son verilerine göre; Kahramanmaraş’ta sabah saatlerinde önce 4,1, ardından 3,6 büyüklüğünde artçı sarsıntılar meydana geldi.

Kandilli Rasathanesi’nden alınan son bilgilere göre, depremden etkilenen illerden biri olan Malatya’da 3.0 büyüklüğünde bir artçı sarsıntı meydana geldi.

23 Şubat Perşembe Kandilli Rasathanesi Son Depremler

Kandilli Rasathanesi Son Depremler

23 Şubat Perşembe AFAD Son Depremler Listesi

AFAD Son Depremler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu