Haber

Fantezi Elbise Giyerek Kadınları Korkutan Bahçıvana Mahkemeden Çok İlginç Bir Ceza Verildi

Geçtiğimiz günlerde İngiltere’de nadir görülen bir duruşma yapıldı. Sokaklarda gösterişli kıyafetlerle dolaşan bahçıvana çok ilginç yasaklar getirildi. Detaylar içerikte!

Kaynak:https://www.indyturk.com/node/671876/…

Geçtiğimiz gün İngiltere’de bir mahkeme, duyanları şaşırtacak şekilde bahçıvana yasak getirdi.

Somerset, Bristol’de bahçıvan olan Joshua Hunt (32) adında bir adam, toplum içinde süslü elbiseler giyerek kadınları korkutuyordu.

Görgü tanıklarının ifadesine göre Hunt ilk kez beş yıl önce ortaya çıktı ve geceleri Somerset’in köylerinde yüzünde bir maske ve simsiyah bir lateks takım elbiseyle dolaşıyordu.

Polis ayrıca Hunt’ın topalladığı, kendini yere ve arabaların önüne attığı ve tuhaf sesler çıkardığı konusunda da çok sayıda şikayet aldı.

9 Mayıs’ta kendini bir kadının kullandığı otomobilin önüne attıktan sonra gözaltına alınan Hunt, kullandığı uyuşturucular nedeniyle ruhsal sıkıntı yaşadığını polise iddia etti.

27 Ekim’de Hunt mahkemeye çıktı ve tacizden ve kamuoyunu alarma geçirmekten ve korkutmaktan suçlu bulundu. Dün görülen davada Hunt’ın, cinsel risk teşkil ettiği gerekçesiyle siyah fantezi kıyafetiyle toplum içinde dolaşması yasaklandı.

5 yıl boyunca süslü kıyafetler giyemeyecek.

Bristol Sulh Ceza Mahkemesi’nde görülen davada verilen karara göre Hunt’a 5 yıl boyunca kamuya açık yerlerde emeklemesi, yerde kıvranması, kendini yerde sürüklemesi, siyah süslü kıyafetler giymesi ve tıbbi durumlar dışında maske takması yasaklandı. .

Fetiş kıyafetler de dahil olmak üzere her türlü siyah kombini giymesi yasaklanan 32 yaşındaki bahçıvan, bu yasakları ihlal etmesi halinde cinsel risk oluşturduğu gerekçesiyle hapis cezasına çarptırılacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu